Mokėjimai už azartinius žaidimus internete

Kodėl azartiniai žaidimai yra didelės rizikos:
Azartinių žaidimų tinklapiai dažniausiai yra asocijuojami su dideliais srautais ir didelėmis mokėjimų sumomis, nes klientai yra linkę lažintis iš gana didelių sumų. Pastovus didelių pinigų sumų srautas padidina sukčiavimų tikimybę. Sukčiavimas ne retai reiškia didelius atgalinių nuskaitymų (angl. chargeback ) kiekius. Kai kuriose šalyse azartiniai žaidimai yra nelegalūs.
Kodėl verta rinktis Cardinity mokėjimo sistemą?
Dauguma mokėjimo sistemų nepriima tokių rizikingų verslų, dėl to dažnai azartinių žaidimų verslams sunku rasti būdą, kaip priimti mokėjimus internetu. Jei turite azartinių žaidimų tinklapį ir norite savo klientams pasiūlyti galimybę mokėti kredito ar debeto kortelėmis, Cardinity yra puikus pasirinkimas jūsų verslui. Mes garantuojame, kad mūsų paslaugos atitiks jūsų lūkesčius ir jūs galėsite padidinti savo verslo pelningumą.
Mokėjimai už azartinius žaidimus internete

Priimami azartinių žaidimų tipai:

  • Lažybos, sporto lažybos
  • Žaidimai su kauliukais
  • Sėkmės žaidimai
  • Internetiniai kazino
  • Pokeris
  • Kita

Visi azartiniai žaidimai privalo būti licencijuoti. Jei nesate tikri, ar jūsų verslas gali būti priimtas, susisiekite

Sukčiavimo prevencija ir minimali atgalinių nuskaitymų rizika

Cardinity atitinka aukščiausią PCI DSS standartą, dėl to galite jaustis saugūs dėl mokėjimo duomenų apsaugos. Taip pat, aktyvuojame 3D Secure apsaugos priemonę, norėdami padėti prekybininkams išvengti neteisėtų mokėjimų ir sumažinti atgalinių nuskaitymų riziką. Naudojant 3D Secure tikrieji kortelių savininkai yra apsaugoti nuo neteisėto kortelių panaudojimo. Taip pat patariame azartinių žaidimų verslams atkreipti dėmesį į mūsų patarimus, kaip išvengti atgalinių nuskaitymų.

Reguliarūs išmokėjimai

Mes užtikriname reguliarias jūsų lėšų išmokas į jūsų banko sąskaitą. Jas galėsite gauti kas savaitę arba kas mėnesį, priklausomai nuo jūsų verslo tipo. Savo Cardinity paskyroje galite stebėti visus mokėjimus bei parsisiųsti sąskaitas faktūras.

Prekybininko Sąskaita Azartinių Žaidimų Verslui

Užsiregistruokite ir priimkite mokėjimus kredito ir debeto kortelėmis azartiniuose žaidimuose.