Internetiniai mokėjimai kelionių verslui

Sutikite - kelionės visuomet bus svarbi žmogaus gyvenimo dalis. Kelionių industrija nuolat auga ir plečiasi, ypač internete. Taip užtikrinamas patogus bilietų pirkimas, viešbučių užsakymas ar kitų kelionių paslaugų įsigijimas.
Dėl ko kelionių verslai yra didelės rizikos:
Kelionių kompanijos norinčios savo paslaugomis prekiauti internete dažnai susiduria su problemomis ieškodamos tinkamų mokėjimo sistemų savo tinklapiams. Kelionių verslai yra labai dinamiški, dėl to laikomi didelės rizikos. Žmonės yra linkę apsigalvoti ir atšaukti rezervacijas, todėl prekybininkai neretai susiduria su įvairiais nemalonumais.
Kodėl verta rinktis Cardinity mokėjimo paslaugas?
Dauguma mokėjimo sistemų nėra linkę teiki paslaugų aukštos rizikos kelionių agentūroms, tačiau mes esame pasirengę jums padėti. Naudodami Cardinity, galėsite atsidaryti prekybininko sąskaitą ir naudoti mūsų mokėjimo terminalą savo kelionių versle.
Internetiniai mokėjimai kelionių verslui

Priimami kelionių verslo tipai:

  • Apgyvendinimo užsakymas ir nuoma atostogoms (viešbučiai, apartamentai, paplūdimio nameliai ir kt.)
  • Mašinų nuomos įmonės
  • Kruizų organizatoriai
  • Transporto (lėktuvų, privačių lėktuvų, autobusų, traukinių, keltų ir kt.) bilietai
  • Kelialapiai
  • Kita

Jei nesate tikri, ar jūsų verslas gali būti priimtas, susisiekite

 

Sklandi integracija

Cardinity garantuoja sklandžią integraciją į jūsų el. komercijos sistemą. Mes suteiksime nemokamus modulius populiariausioms el. komercijos platformoms (WooCommerce, PrestaShop, Magento ir kt.) bei PHP, Java ir Symfony bibliotekoms. Mūsų plačiai aprašytas API palengvins visą integracijos procesą. 

Greitas klientų aptarnavimas

Greitai besikeičiančioje aplinkoje kelionių verslai gali susidurti su daugybe skirtingų problemų. Mes suteiksime pagalbą iškilus klausimams dėl internetinių mokėjimų ir pasiūlysime sprendimus jūsų problemoms. 

Priimkite mokėjimus internetu

Užsiregistruokite ir priimkite mokėjimus kredito ir debeto kortelėmis.