Internetiniai mokėjimai už suaugusiems skirtą turinį

Prekybininko sąskaita ir mokėjimo terminalas jūsų verslui

Internetinė suaugusiems skirtų pramogų industrija sparčiai auga. Tačiau, jei bandote rasti mokėjimo sistemą savo tinklapiui, tikriausiai susiduriate su tuo, kad dauguma mokėjimo sistemų yra nelinkę teikti savo paslaugų tokio tipo verslams.
Kodėl suaugusiems skirtų pramogų industrija yra didelės rizikos:
Dauguma finansinių institucijų yra nelinkę suteikti savo paslaugų saugusiems skirtų pramogų tinklapiams dėl prieštaringo turinio ir didelės atgalinių nuskaitymų (angl. chargeback ) rizikos. Šioje industrijoje neretai pasitaiko atvejų, kai klientas nėra patenkintas tam tikra preke ar paslauga, dėl ko padidėja atgalinių nuskaitymų kiekis.
Kodėl verta rinktis Cardinity mokėjimo sistemą?
Mes esame sukaupę nemažai patirties dirbdami su šios industrijos verslais, todėl esame pasiruošę jums padėti. Cardinity atsižvelgs į jūsų norus bei lūkesčius ir kartu surasime tinkamiausią sprendimą jūsų verslui.
Internetiniai mokėjimai už suaugusiems skirtą turinį

Priimami suaugusiems skirto turinio verslo tipai:

  • Suaugusiųjų prekės
  • Suaugusiems skirti telefoniniai skambučiai
  • Suaugusiems skirta video medžiaga bei nuotraukos
  • Kita

Jei nesate tikri, ar jūsų verslas gali būti priimtas, susisiekite

Sukčiavimo prevencija ir minimali atgalinių nuskaitymų rizika

Mes siūlome Verified by Visa/ Mastercard SecureCode (3D Secure) apsaugą kiekvienam prekybininkui, norinčiam išvengti neteisėtų mokėjimų ir sumažinti atgalinių nuskaitymų (angl. chargeback) riziką. Naudojant 3D Secure, tikrieji kortelių savininkai yra apsaugoti nuo neteisėto kortelės panaudojimo. Taip pat, tai padidina klientų pasitikėjimą jūsų tinklapiu ir kartu didina pelną. 

Pasikartojantys mokėjimai už narystes

Jei jūsų pažinčių ar suaugusiųjų turinio tinklapis siūlo narystės programas arba prenumeratas, mes suteiksime jums galimybę aktyvuoti pasikartojančius mokėjimus ir automatiškai nuskaičiuoti tam tikrą sumą nuo kliento kortelės. Pasikartojantys mokėjimai gali būti atliekami kas savaitę, kas mėnesį, kas pusę metų ar kas metus. Jums nereikės priminti klientams vėl susimokėti - Cardinity sistema tuo pasirūpins!

Prekybininko Sąskaita Suaugusiųjų Pramogų Verslui

Užsiregistruokite ir priimkite mokėjimus kredito ir debeto kortelėmis savo saugusiems skirtų pramogų versle.