Internetiniai mokėjimai už maisto papildus

Vitaminai ir maisto papildai vis labiau populiarėja elektroninėje prekyboje.
Dėl ko vitaminai ir maisto papildai yra didelės rizikos:
Dauguma mokėjimo sistemų priskiria maisto papildų verslą aukštos rizikos grupei dėl dviejų pagrindinių priežasčių: dėl aiškių reguliacijų nebuvimo bei didelių atgalinių nuskaitymų (angl. chargeback) kiekių. Gali nutikti taip, kad klientas liks nepatenkintas vitaminų ar papildų poveikiu arba produktai sukels nepageidautinų efektų klientų sveikatai. Visi šie atvejai dažniausiai baigiasi atgaliniais nuskaitymais.
Kodėl verta rinktis Cardinity mokėjimo paslaugas?
Ne visos mokėjimo sistemos leis jums priimti mokėjimus internetu, todėl jums gali tekti susidurti su ilgomis paieškomis bei kitomis problemomis. Užtikriname, jog Cardinity neatmes jūsų paraiškos vien todėl, kad jūs pardavinėjate maisto papildus. Mes nuodugniai įvertiname kiekvieną klientą, nustatome galimą riziką ir tik tuomet priimame sprendimą. Cardinity siūlo visapusišką mokėjimų internetu priėmimo paslaugą už labai draugišką kainą.
Internetiniai mokėjimai už maisto papildus

Patyrusi komanda 

Kaip finansinė institucija veikiame jau 11 metų ir esame sukaupę nemažai patirties šioje srityje. Esame susipažinę su pačiais subtiliausiais el. komercijos aspektais ir pasiruošę padėti jums visais iškilusiais klausimais. Cardinity visuomet stengiasi tobulėti ir palengvinti mokėjimų apdorojimą, kartu palaikant tvirtus santykius su įvairiais internetiniais verslais.

Atgalinių nuskaitymų prevencija

Mes paruošėme jums įvairių patarimų, kaip išvengti atgalinių nuskaitymų, kuriuos lengvai rasite mūsų tinklapyje. Taip pat kiekvienam prekybininkui nemokamai aktyvuojame 3D Secure apsaugos sistemą, padedančią apsisaugoti nuo neteisėtų mokėjimų ar nelegalaus kortelės panaudojimo.

Jei nesate tikri, ar jūsų verslas gali būti priimtas, susisiekite

Prekybininko Sąskaita Maisto Papildų Verslui

Užsiregistruokite ir priimkite mokėjimus kredito ir debeto kortelėmis savo el. parduotuvėje.