Informacija apie mokėjimų apdorojimą

Kaip Cardinity kovoja su sukčiavimu?

Cardinity laikosi PCI DSS standarto (Payment Card Industry Data Security Standards), kuris užtikrina kortelės turėtojų asmeninių ir kortelės duomenų apsaugą. Taip pat, garantuojamas ir mokėjimų apdorojimo saugumas. PCI DSS ženkliai sumažina neteisėtų mokėjimų ar kitos nusikalstamos veiklos riziką. Kiekviena mokėjimų kortelėmis internete sistema ir prekybininkai turi atitikti PCI DSS reikalavimus.

Cardinity reikalauja, kad kiekviena internetinė parduotuvė naudotų SSL sertifikatą su HTTPS (HyperText Transfer Protocol Secure), norėdami užtikrinti aukščiausią duomenų perdavimo saugumo standartą. 

Taip pat siūlome 3D Secure (Verified by VISA ir MasterCard SecureCode) apsaugos priemonę, kuri papildomai apsaugo mokėjimus. 3D Secure yra autorizavimo sistema, kuri padeda apsaugoti mokėjimus kredito kortelėmis ir patvirtinti kortelės savininko tapatybę. 3D Secure sumažina užginčytų ar neteisėtų mokėjimų riziką ir padidina pirkėjų pasitikėjimą jūsų el. parduotuve.  

Sužinokite daugiau apie mūsų rekomenduojamas sukčiavimo prevencijos priemones.


Dažnai Užduodami Klausimai

Naudingi Šaltiniai

Papildomi šaltiniai, kurie padės jums rasti atsakymus į turimus klausimus.

  • Peržvelkite industrijų sąrašą ir sužinokite, kokie verslo tipai gali naudotis Cardinity paslaugomis.
  • Norint priimti mokėjimus kortelėmis, jums reikės atitikti tam tikrus reikalavimus. Įsitikinkite, ar jūsų tinklapis juos atitinka.
  • Kai kurie verslo tipai negali naudotis Cardinity paslaugomis. Čia rasite draudžiamų veiklų/įmonių sąrašą.
  • Sekite naujienas mūsų tinklaraštyje ir sužinokite daugiau apie Cardinity, el. komerciją, mokėjimus internetu bei daug kitų įdomių temų.

Turite klausimų?

Jei neradote atsakymų į savo turimus klausimus ar norite išsamesnės pagalbos, nedvejodami susisiekite.