Informacija apie mokėjimų apdorojimą

Kodėl išmokėjimo suma skiriasi nuo pardavimų sumos?

Nuo kiekvieno Jūsų kliento mokėjimo yra imamas tam tikras mokestis, nurodytas Jūsų pasirašytoje sutartyje. Visas Jums išrašytas sąskaitas galite rasti Payments meniu Settlements skiltyje, prisijungę prie savo Cardinity paskyros. Norėdami pamatyti visus nuskaičiuotus mokesčius, paspauskite ant Jus dominančio CRD-I išrašo. Norėdami pamatyti sąrašą mokėjimų, įėjusių į tam tikrą išmokėjimą, paspauskite ant Jus dominančio CRD-S išrašo. NB: Visiems Jūsų pirkėjų mokėjimams galioja 6 dienų užlaikymo laikotarpis, per kurį mokėjimas pasiekia Cardinity sistemą. Nepraėjus šiam laikotarpiui, mokėjimas negali įeiti į išmokėjimo sumą. 

Tam tikras procentas nuo finansinės operacijos yra paimamas į Jūsų rezervą. Visos į rezervą patekusios lėšos yra išmokamos į Jūsų sąskaitą praėjus tam tikram laikotarpiui. Jums nustatytas rezervo procentas bei užlaikymo laikotarpis yra taip pat nurodytas Jūsų sutartyje. Savo rezervą galite matyti Reserve skiltyje esantį Payments meniu, prisijungę prie savo Cardinity paskyros.

 


Dažnai Užduodami Klausimai

Naudingi Šaltiniai

Papildomi šaltiniai, kurie padės jums rasti atsakymus į turimus klausimus.

  • Peržvelkite industrijų sąrašą ir sužinokite, kokie verslo tipai gali naudotis Cardinity paslaugomis.
  • Norint priimti mokėjimus kortelėmis, jums reikės atitikti tam tikrus reikalavimus. Įsitikinkite, ar jūsų tinklapis juos atitinka.
  • Kai kurie verslo tipai negali naudotis Cardinity paslaugomis. Čia rasite draudžiamų veiklų/įmonių sąrašą.
  • Sekite naujienas mūsų tinklaraštyje ir sužinokite daugiau apie Cardinity, el. komerciją, mokėjimus internetu bei daug kitų įdomių temų.

Turite klausimų?

Jei neradote atsakymų į savo turimus klausimus ar norite išsamesnės pagalbos, nedvejodami susisiekite.